تاریخچه

DAVID JONES BAG

دیوید جونز جزء بهترین برندهای کیف زنانه میباشد که در کشور فرانسه واقع شده است. از سال هزار و نهصد و هشتاد و هفت کار خود را آغاز کرده و بیشتر از ۶۰کشور جهان دارای نمایندگی این برند معروف هستن.و ایران هم یکی از این نماینده ها در جهان است.این شرکت یکی از زیباترین برند های دنیا را به خود اختصاص داده که در حقیقت شوالیه ای اسب سوار .ایستاده و مقاومرا نشان میدهد.  این لوگو نشان دهنده سرزمین فرانسه است.این برند در ایران از سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرده و به فروشگاه های مجاز  کیف توضیح میشود.سایت دیوید جونز-ایران هم با افتخار یکی  نمایندگی های این برند است.

ارسال رایگان

دیوید جونز با رعایت احترام به شما مشتریان عزیز در صدد است تا با بهترین روش های فروش اینترنتی رضایت شما را نسبت به خودش جلب کند.در همین راستا در کمترین زمان,ثبت سفارشات شما را انجام داده و در اسرع وقت بدون هیچگونه هزینه پستی ای سفارشات شما درب منزلتان خواهد بود.

ذخیره پول

همه به دنبال صرف جویی در خرید هستیم.یک خرید عالی و قابل توجه خریدی است که با قیمتی مناسب کالای با کیفیت و مطلوب را خریداری کرد.به همین دلیل میتوان به اقتصادی شدن زندگیمان کمک کنیم.

بهترین انتخاب

موفقیت در کسب درآمد از همکاری در فروش به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله تقاضای بازار هدف، نیاز افراد و مخاطبان موجود در این بازار، مشکلات آن ها، کیفیت کالاهایی که برای فروش انتخاب میکنید، قیمت آن، میزان پورسانتی که به شما تعلق میگیرد، سیستمی که با آن همکاری میکنید، میزان رقابت موجود بر سر فروش یک کالای خاص و مشابه، و در نهایت روش ترویج و تبلیغ شما برای کسب مخاطب و مشتری و فروش آن کالا به بازار.دیوید جونز قصد دارد با بهترین کیفیت ها شما را راضی نگه دارد

بخش های دیگر

بهترین خریدها

اطلاعیه های حراج دیوید جونز

کیف مجلسی

کیف کلاسیک

کیف دستی و دوشی

تخفیف های فصلی

ارتباط با ما