اتاق حمل بار با ساندویچ پانل

 

 

 

اول از همه کمی در مورد اتاق حمل بار بدانیم

اتاق حمل بار  که بر روی کامیون نصب می شود،جعبه یا باکسی است که سبک بوده و در عین حال که سبک است از مقاومت بالایی برخوردار است،استحکام این اتاق های حمل بار در برابر صدمات احتمالی،زدگی و خوردگی و شکستگی تا حدی بالاست که یکی از بهترین گزینه ها برای حمل و نقل کالا در مسیرهای شهری  و بین شهری و یا حتی بین مرزی است.

 

اتاق های حمل بار با ساندویچ پانل ماموت

اتاق های حمل بار با ساندویچ پانل ماموت از مزایای بیشتری برخوردار است که به اختصار شرح خواهیم داد :

به دلیل استفاده از ساندویچ پانل ماموت می توانید از نداشتن ورود و خروج آلاینده ها،گرما و سرما در این اتاق های حمل بار مطمئن باشید.

با استفاده از ساندویچ پانل دو رو ورق پیش زنگ که با عایق پلی اورتان پر می شود می توان از استقامت بسیار بالای اینکار اطمینان حاصل کرد

در این ساندویچ پانل ها به دلیل استفاده از ورق گالوانیزه(با توجه به کاربری مورد نظر و صلاح دید مشاورین) میتوانید از ضد زنگ بودن این اتاق های حمل بار نیز اطمینان پیدا کنید زیرا حتی بخاطر خوردگی و شکستگی نیز زنگ نمی زنند.

 

مشخصات اتاق حمل بار 

اتاق های حمل بار البته با ساندویچ پانل مخصوص اتاق بار که از دو رو ورق به عنوان پوششو برای عایق از پلی یورتان یا همان پلی اورتان استفاده می شود و کف از ورق آهنی آجدار استفاده می شود که دارای سیستم روشنایی است.

درهای عقب در اتاق های حمل بار ماموت دو لنگه هستند که هر لنگه از در دارای سه لوله با ضخامت 8 میلیمتر از جنس چوب چند لایه است که با دو ورق آلوزینک که با عایق بندی PVC با لاستیک مخصوص است ساخته شده.

 

انواع مختلفی از اتاق حمل بار وجود دارد به عنوان مثال اتاق حمل بار کامیون،اتاق حمل جوجه،اتاق حمل نوشابه،اتاق حمل بار رستوران متحرک،اتاق مخابرات و ATM،اتاق نیسان و اتاق حمل بار کامیونت و ... که همه و همه را می توانید با پیشرفته ترین تکنولوژی از ساندویچ پانل ماموت بخواهید.