کارخانه با ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل ماموت که یکی از اولین و معتبرترین شرکت در پخش ساندویچ پانل است بهترین نوع ساندویچ پانل را عرضه می کند،این ساندویچ پانل ها در عرصه های مختلفی کاربرد دارد مثل ساخت کانکس های پیش ساخته ساخت سوله های پیش ساخته ساخت اتاق های حمل با ر و ...

اما یکی از بهترین و بیشترین کاربردهای ساندویچ پانل در ساخت کارخانه های صنعتی و تولیدی است که به توجه زیادی نیاز دارند و این توجه و ریز بینی زیاد لازمه وقت و زمان و انرژِ بالا برای کنترل مداوم تمام کارخانه و تجهیزاتی است که در کارخانه استفاده می شود و یک نیرو که کلا زمان خود برای کنترل های لازم گذاشته و به صورت مداوم با دقت بسیار بالا کار کند و شاید در این مورد کمی سهل انگاری بسیار به کارخانه آسیب بزند.

آسیب هایی از قبیل آتش سوزی،ورود مواد آلاینده غیر مجاز به کارخانه،خطرات ناشی از رطوبت،ورود و خروج سرما و گرمه،ورود آب باران و ...که همه این موارد توسط ساندویچ پانل قابل کنترل است.

ساندویچ پانل پیش ساخته نوعی از مصالح ساختمانی است که به دلیل دقت بالا و اعتماد و اطمینان زیادی که برای صاحبان صنایع راهم میکنند امروزه به رونق فراوانی دست پیدا کرده اند.

به عنوان مثال می توانیم از فواید ساندویچ پانل ها به ضد زنگ بودن حتی در صورت خوردگی و زدگی و شکستگی،عایق رطوبت،گرما و سرما و صوت،بسیار مقاوم تا حدی که می توانید روی آن ها راه بروید،مقاوم در برابر رانش زمین و زلزله،مقاوم در برابر آتش سوزی به وسیله عایق پشم سنگ زیرا شعله های آتش را پخش نمی کند و با  اینکار از پیشرفت آتش جلوگیری کرده و زمان برای خاموش کردن به شما می دهد و فقط در دمای بالای 1300 درجه تغییر شکل می دهد و...

شما تمام این فواید را می توانید با ساخت ساختمان کارخانه با ساندویچ پانل در کارخانه خود اعمال کنید،بنابراین کارخانه با ساندویچ پانل بهترین گزینه پیشنهادی این روزها برای سازه های صنعتی است.

 

ساندویچ پانل شرکت ماموت

 شرکت ماموت با داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و داشتن بزرگترین کارخانه ساخت کانکس و سازه های پیش ساخته،گزینه ای بسیار عالی،مطمئن و اقتصادی است برای ساخت انواع کانکس،فضاهای اسکان  موقت و نیمه دایم،سوله ها و ساختمان های صنعتی،شرکت های داروسازی و ...می باشد. ساندویچ پانل های ماموت متشکل از سه لایه است که دو لایه پوششی آن از لایه میانی و هسته محافظت می کنند که لایه فوم مخصوص ماموت در ساندویچ پانل های ماموت در بهترین حالت از فوم تزریقی پلی یورتان می باشد. و دو لایه محافظ از ورق گالوانیزه،ورق آلومینیوم،ورق آلوزینک است.