قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل

 

قیمت ساندویچ پانل را می توان از طریق مراجعه حضوری ، تماس تلفنی ، درخواست ارسال از طریق اینترنت و ... دریافت کنید.

دلیل اینکه قیمت ساندویچ پانل ماموت را در سایت به صورت آنلاین قرار نمی دهیم این است که قیمت ساندویچ پانل ماموت به قیمت مواد اولیه برای تهیه ساندویچ پانل ماموت  در بازار بستگی دارد یعنی ممکن است هر روز قیمت های مواد اولیه ساندویچ پانل در بازار تغییری بکند که این تغییر باعث می شود که  قیمت ساندویچ پانل ماموت دستخوش تغییراتی بشود.

این تغییرات را نمی توان همه روزه در سایت اعمال کرد و در صورت قرار گرفتن قیمت اشتباه در سایت و به روز نکردن قیمت ها شرکت باید جوابگوی بسیاری از مشتریان عزیز باشد و به همین دلیل در این سایت و دیگر سایت های شرکت ماموت قیمت ساندویچ پانل درج نخواهد شد و شما می توانید پس از رد درخواست دریافت لیست قیمت ساندویچ پانل آن را توسط ایمیل ، تلگرام و یا مشاهده حضوری دریافت نمایید.

ساندویچ پانل ماموت در انواع ساندویچ پانل نسوز و ساندویچ پانل دیر سوز موجود می باشد که همه این انواع ساندویچ پانل که در شرکت ماموت تولید می شود به صورت ضد زلزله و مقاوم در برابر رانش زمین عرضه می شوند.

ساندویچ پانل های دیر سوز و نسوز ماموت در انواع مختلف ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل پشم سنگ و ساندویچ پانل پشم شیشه را می توان فقط در درجه 1100 درجه به بالا به دمای ذوب و تغییر شکل رساند.

قیمت ساندویچ پانل با توجه به مواد اولیه به کار رفته در آن ها متفاوت است ، ساندویچ پانل ها  را می توان با ورق های گالوانیزه ، ورق آلوزینک ، ورق آلومینیوم ، ورق فایبرگلاس ، ورق پلی کربنات ، ورق شیشه ای  پوشش داد.

همچنین ساندویچ پانل ها به عنوان هسته می توانند از فوم تزریقی پلی استایرن ، فوم تزریقی پلی یورتان ، ساندویچ پانل با فوم تزریقی XPS و الیاف پشم شیشه و الیاف پشم سنگ قابل تهیه می باشد.