قیمت ساندویچ پانل ماموت

قیمت ساندویچ پانل ماموت 

 

ساندویچ پانل در انواع مختلف توسط کارخانه های مختلف تولید می شود که می توان گفت کارخانه ماموت از اولین و مجهزترین کارخانه ها در بین سایر رقباست.

کارخانه ماموت با بیش از 25 سال تجربه و با داشتن محیط کاملا مکانیزه با وسعت 50 هکتار یکی از بزرگترین کارخانه های ساخت و تولید ساندویچ پانل است.

با توجه به اینکه این کارخانه در مونتاژ کامیون،کشنده،کانکس،تریلر و ... یکی از تولید کنندگان نمونه کشور در امر صادرات و تولید شناخته شده می توان گفت که این کارخانه یکی از معتبرترین کارخانه ها می باشد.

این کارخانه به عنوان مثال در کانکس ها و اتاق های حمل بار خود از سازه پیش ساخته ساندویچ پانل استفاده می کند زیرا ساندویچ پانل با داشتن مزیت های فراوانی چون :

⦁سبک بودن و در نتیجه نصب و اجرای سریع و راحت

⦁صرفه جویی در زمان

⦁استحکام بالا

⦁ضد حریق

⦁ضد زنگ بودن

⦁عایق بسیار مناسب سرما و گرما

⦁عایق رطوبت

⦁ماندگاری بالا

⦁مقاومت در برابر باد و اشعه مستقیم خورشید 

⦁و..

یکی از بهترین گزینه ها برای ساخت وتولید انواع کانکس های پیش ساخته،ساخت و تولید انواع اتاق های باری،ساخت و تولید انواع اتاق تریلر،ساخت ساختمان های صنعتی،ساخت انواع سوله،ساخت گلخانه و.... می باشد.

باید توجه داشت که شرکت ماموت در حال حاضر با مساحت بیش از 200 هکتار در صنایع پیش ساخته و مصالح پیش ساخته بهترین گزینه است که با توجه به نوسانات بازار در قیمت مواد اولیه ساخت ساندویچ پانل قادر به ارائه لیست قیمت مگر به صورت تلفنی و به درخواست مشتری نخواهد بود.

قیمت ساندویچ پانل را از طریق تماس با شرکت دریافت کنید و یا حتی برای صرفه جویی در هزینه های خود از ساندویچ پانل دست دوم استفاده کنید که همه و همه از طریق تماس با مشاورین مجرب ماموت قابل انجام است.

توجه داشته باشید که می توانید ساندویچ پانل های ماموت را به صورت ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی به صورت ساندویچ پانل ارزان تهیه کنید که این ساندویچ پانل در هزینه های مورد نظر کاربری شما صرفه جویی کرده و در طولانی مدت به دلیل فواید فراوان ساندویچ پانل ماموت مانند عایق سرما و گرما که با صرفه جویی در مصرف انرژی در هزینه های مصرفی در طولانی مدت صرفه جویی می کند.