تولید کنندگان ساندویچ پانل

تولید کنندگان ساندویچ پانل

 

 

  • شرکت زیمنس پانل

شرکت زیمنس پانل در سال 1390 با مساحت 2 هکتار در شهر صنعتی ارگ بم به شماره ثبت 8432 شروع به تولید ساندویچ پانل کرد به طوری که ادعا کرد که قادر است در حدود 1000 متر مربع ساندویچ پانل تولید کند.

 

  • شرکت ماموت پانل

شرکت ماموت در سال 1371 در 50 هکتار شروع به کار کرد،این شرکت صنعتی که در جاده کرج-هشتگرد قرار دارد کار خود را با واردات و مونتاژ کامیون،تریلر،کشنده،کمرشکن،کمپرسی شروع کرد و رفته رفته این شرکت صنعتی به حدود 200 هکتار زمین صنعتی رسید.

امروزه در این شرکت صنعتی به میزان 200 هکتار کارخانه مشغول به کارند که این نتیجه اعتماد مشتریان و رضایتشان بوده است زیرا هدف و فوکوس این شرکت روی شعار "کیفیت از آن ماست" بوده است.

این شرکت تا به امروز در ساخت و تولید انواع محصولات خود از جمله کامیون،تریلر،کمرشکن و.. و همچنین انواع خودروهای خاص مانند اتوبوس و آمبولانس و ماشین های آتش نشانی و هر آنچه سرفارش های خاص باشد بسیار موفق بوده به طوری که به موفقیت های بزرگی در عرصه بین المللی دست پیدا کرده.

اما این شرکت فقط در زمینه خودرو مشغول به کار و زبان زد نیست بلکه در صنعت ساختمان سازی نیز این شرکت یکی از بهترین شرکت هاست،این شرکت با وارد کردن صنعت مصالح ساختمانی پیش ساخته گامی بزرگ در جهت پیشرفت ساخت و ساز ساختمان و صنایع برداشته است.

ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی که از محصولات ماموت می باشد را ساندویچ پانل ماموت می گویند و در ساخت انواع سوله ها ی صنعتی ساختمان های صنعتی،پالایشگاه ها،نیروگاه ها و انواع ویلاها و ...به کار می رود.

لازم به ذکر است که کارخانه ماموت با تولید و پخش ورق گالوانیزه حتی به صورت ورق گالوانیزه رنگی رزومه خود را قوی تر از پیش کرده است.

 

  • شرکت ایلیا پانل

شرکت ایلیا پانل شرکتی که در سال 1382 به صورت خصوصی  در زمینی به مساحت 2.4 هکتار در قم تاسیس شد. این شرکت با هدف تولید و نصب انواع ساندویچ پانل و اجرای پانل شروع به کار کرد و توانست ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی و ورق گالوانیزه را تولید کند.

 

  • شرکت زمرد پانل

شرکت زمرد در کرمانشاه یکی از شرکت های صنعتی بود که در سال 1384 با هدف ساخت و تولید انواع ساندویچ پانل اعم از ساندویچ پانل دیواری،ساندویچ پانل سقفی،ساندویچ پانل سردخانه ای،ورق گالوانیزه و...شروع به کار کرد.

این شرکت تا به امروز یکی از شرکت های موفق در امر ساخت و تولید ساندویچ پانل بوده است اما لازم به ذکر است که این شرکت فقط از فوم پلی استایرن و فوم پلی اورتان به عنوان عایق ساندویچ پانل های خود استفاده می کند.

 

  • شرکت ترک پانل

شرکت ترکیه ای ترک پانل که با واردات ساندویچ پانل از کشور ترکیه به ایران با هدف ترویج پانل های وارداتی ترکیه در ایران پا به عرصه تجارت صنعتی گذاشت.

این شرکت در کار خود موفق بود اما به دلیل دوری این شرکت و هزینه های حمل بالایی که برای نقل و انتقالات ساندویچ پانل داشت مورد توجه قرار نگرفت.

 

  • شرکت میهن پانل

شرکت میهن پانل یکی از شرکت های موفق در صنعت ساخت و اجرای ساندویچ پانل بود و توانست با بهره گیری از متخصصیت عالی رتبه و کاردان پا به عرصه تولید ساندویچ پانل تری دی،ساندویچ پانل و کناف بگذارد.

تولید این شرکت در حداکثر 1200 متر مربع است که در مقایسه با شرکت ماموت این رقم بسیار کم می باشد زیرا ساندویچ پانل ماموت در ظرفیت تولید رازوانه 50000 متر مربع ساندویچ پانل در رده نخست تولید ساندویچ پانل و ورق گالوانیزه،ورق آلوزینک و ورق آلومینیوم قرار دارد.