ساندویچ پانل شفاف

ساندویچ پانل شفاف

                                        

 

ساندویچ پانل که یکی از بهترین موارد به عنوان سازه های پیش ساخته است را می توان در انواع مختلف یافت اما یک نوع از این ساندویچ پانل وجود دارد که در ایران هنوز تقاضای آن به میزان بالا نبوده است و به همین دلیل هم در ایران زیاد یافت نمی شود زیرا هنوز مردم آشنایی زیادی با این سازه ندارند.

این ساندویچ پانل ماموت که یکی از ساندویچ پانل های ارزان است را می توان سفارش داد و تهیه نمود اما همه شرکت ها این ساندویچ پانل را ندارند.

نام این ساندویچ پانل که محصول شرکت ماموت است،ساندویچ پانل شفاف ماموت می باشد.ساندویچ پانل شفاف نوعی از ساندویچ پانل است که در آن  از پلی کربنات یا شیشه استفاده می شود.

ساندویچ پانل دو لایه دارد که هسته در بین آنها قرار می گیرد،در مجموع جنس این سه لایه و کیفیت و ...آن ها قیمت ساندویچ پانل را شامل می شود.

دو لایه پوشاننده هسته در ساندویچ پانل شفاف،رویه هایی از جنس پلی کربنات یا شیشه هستند.که از بین این دو از پلی کربنات بیشتر استفاده می شود زیرا سبک تر است.

از فواید این ساندویچ پانل البته به علاوه فواید کلی ساندویچ پانل ها می توان به نور گیر بودن این ساندویچ پانل ها اشاره کرد.

این ساندویچ پانل ماموت باعث افزایش نور و جذابیت محیط می شود و برای حفظ انرژِ خورششید و انرژِ گرمایی این ساندویچ پانل یکی از بهترین گزینه هاست زیرا در مصرف هزینه های گرمایشی نیز صرفه جویی می کند.

برای اطلاعات بیشتر شما می توانید با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.