ساندویچ پنل

ساندویچ پنل

ساندویچ پنل ماموت در انواع مختلف ساندویچ پنل دیواری،ساندویچ پنل سقفی،ساندویچ پنل سردخانه ای،ساندویچ پنل اتاق تمیز،ساندویچ پنل گالوانیزه،ساندویچ پنل آلوزینک،ساندویچ پنل آلومینیوم،ساندویچ پنل آلوزینک،ساندویچ پنل طرح چوب،ساندویچ پنل شفاف یا همان ساندویچ پنل شیشه ای هستند.

همچنین ساندویچ پنل ها از نظر عایق آن ها به دسته های فوق تقسیم می شوند : ساندویچ پنل پلی استایرن،ساندویچ پنل پلی یورتان،ساندویچ پنل XPS،ساندویچ پانل پشم سنگ و ساندویچ پنل پشم شیشه.

ساندویچ پانل خواص بسیاری را شامل می شود: ساندویچ پنل عایق صوت و رطوبت و حرارت است، همچنین ساندویچ پنل در برابر رانش زمین یا همان زلزله بسیار مقاوم است،ساندویچ پنل ماموت در نوع پشم سنگ و پشم شیشه و پلی یورتان به صورت دیر سوز و نسوز می باشد.

همچنین ساندویچ پنل مقاوم است در برابر باد،باران ،طوفان و همچنین مقاوم در برابر فشار و وزن زیاد حتی در صورت راه رفتن روی ساندویچ پنل سقفی این ساندویچ پانل مقاوم بوده،ساندویچ پانل در صورت خوردگی،زدگی،شکستگی و ... نیز تحت اکسید زنگ آهن قرار نمیگیرد.

 

ساندویچ پنل ماموت در بسیاری از کارخانه ها،کارگاه ها،تولیدی ها،گلخانه ها، پالایشگاه ها و ... انواع ویلای پیش ساخته بخصوص در شمال کشور کاربرد فراوان دارد.

ساندویچ پنل ماموت را می توانید به دو صورت تهیه کنید:مراجعه حضوری به نمایندگان ماموت و تماس با ما از طریق لینک و شماره های تماس با شرکت

توجه داشته باشید که ساندویچ پانل ها به صورت ساندویچ پانل دست دوم،ساندویچ پانل ارزان و ساندویچ پانل قسظی عرضه می شود.