سردخانه دست دوم

سردخانه دست دوم

 سردخانه دست دوم را شما با توجه به رائه ساندویچ پانل دست دوم توسط شرکت ماموت می توانید تهیه کنید، زیرا ساندویچ پنل ماموت در انواع مختلف توسط مشتریانی که می خواهند ساندویچ پانل خود را  تغییر دهند و یا صنعت یا ...را جمع آوری کنند می توانند ساندویچ پنل خود را فروخته و با فروختن ساندویچ پانل خود هم باعث صرفه جویی در هزینه های دیگر همکاران خود شده و هم می توانند مبلغی از مبلغ ساندویچ پانل صفر خود را باز دریابند.

ساندویچ پنل سردخانه ای ماموت  در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم است و عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما به حساب می آید.

ساندویچ پانل سردخانه ای با حفظ سرما داخل اتاق های سردخانه،صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی می کنند که این عمر باعث صرفه جویی زیادی در طولانی مدت می شود.

در ساندویچ پنل های سردخانه ای از عایق پلی یورتان سخت استفاده میشود.از این ساندویچ پانل سردخانه ای برای پوشش سقف ها و دیوار ها استفاده فراوان می شود.

این ساندویچ پانل ها به صورت اورلپ است و به همین دلیل شامل نر و مادگی  است. که برای پوشش کف نیز می توان  از ساندویچ پانل دو رو نایلون استفاده کرد.

 

ساندویچ پانل در مجموع عایق سرما و گرما،صوت و رطوبت و حرارت است.فوم به ورق در ساندویچ پانل سردخانه دست دوم چسبیده است،در ساندویچ پانل سردخانه دست دوم مقاومت در برابر آتش و زلزله وجود دارد و همچنین ساندویچ پانل اگر به صورت سردخانه دست دوم فروخته شود بسیار در هزینه های مصرفی صرفه جویی خواهد شد.