شرکت ماموت

شرکت ماموت

شرکت ماموت از سال 1371  تاسیس و شروع به کار کرده است،این شرکت کار خود را با مونتاژ ماشین های سنگین شروع کرده و تا به امروز خدمات مختلف در زمینه حمل و نقل و در زمینه صنعت ساخت و ساز را به مشتریان خود به بهترین شکل ارائه داده است.

شرکت ماموت فعالیت خود را در زمینی به مساحت  50 هکتار  آغاز کرد و تا به امروز  مساحت این شرکت که در آن تعداد بسیار زیادی کارخانه صنعتی که هر کدام مسئولیت خاصی را دنبال می کنند وجود دارد به 200 هکتار رسیده است.

شرکت ماموت در زمینه حمل و نقل در زمینه ماشین های سنگین یکی از بهترین شرکت هاست که ماشین سنگین های اسکانیا را بهترین کیفیت ارائه می کند.

اما شرکت ماموت در این بین به دستاورد جدید در صنعت ساخت و ساز دست پیدا کرده و با وارد کردن این صنعت و تکنولوژی جدید به ایران توانسته است تا به بهترین دستاورد در صنعت ساخت و ساز رسیده و کمک شایانی به صنعت ساخت و ساز ایران کند.

شرکت ماموت با تولید ساندویچ پانل ماموت یا پانل ساندویچ شرکت ماموت توانسته است در جهت ساخت و ساز سرعت و صرفه جویی در هزینه ها را بالا برده و همچنین ایمنی و اعتماد به سازه پیش ساخته را بیشتر از پیش کند.

تولیدات شرکت ماموت به طوری است که علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی،توانسته تا نه تنها در توسعه اقتصادی کشور گام مهمی برداشته بلکه با صادر کردن محصولات خود به سایر نقاط آسیا و اروپا و آفریقا،توانسته است تا جایگاه خود را در عرصه ساخت و تولید محصولات حمل و نقل و ساخت و ساز محکم کند.

این شرکت جوایز بسیاری را به خود اختصاص داده است و با توجه به هدف این شرکت که بهترین بودن است،شرکت ماموت در انواع خدمات خود امکانات بسیاری را ارائه داده است تا مشتریان را به بالاترین درجه رضایت برساند.

 

برای ارتباط با شرکت ماموت می توانید با شماره تلفن هایی که در لینک تماس با ما قرار دارد تماس بگیرید.