انواع ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف با توجه به کاربرد ساندویچ پانل و اقلیم محل اجرای پروژه وجود دارد :

 

 

ساندویچ پانل دیواری

این از ساندویچ پانل که ماننده اکثر ساندویچ پانل ها از سه لایه،پوشش پشت و جلو و لایه میانی یا هسته تشکیل شده است برای ساخت دیوار های پیش ساخته به کار می رود.

 

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی که مانند ساندویچ پانل دیواری از سه لایه تشکیل شده است دارای هسته و لایه های محافظ است اما برای ساخت سازه های سقف پیش ساخته به کار می رود.

 

ساندویچ پانل طرح چوب

ساندویچ پانل به دلیل رونق بسیار که در این سازه به وجود آمده در انواع مختلف عرضه می شود که یک نمونه آن طرح چوب است که به دلیل زیبایی کار از این ساندویچ پانل که طرح چوب  کامپوزیتی است استفاده می شود.

 

ساندویچ پانل شفاف

ساندویچ پانل شفاف نوعی از ساندویچ پانل است که از دو رویه با جنس پلی کربنات یا شیشه به عنوان محافظ عایق ساندویچ پانل استفاده می کند زیرا بسیار سبک می باشد.

 

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل اتاق تمیز نوعی از ساندویچ پانل است که در آن میزان آلابنده های معلق در هوا و ورود و خروج آن ها و سرما و گرما بسیار مهم است که به آن Clean Room  نیز می گویند.

 

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانلی که در آن از عایق پشم سنگ استفاده می کنند را ساندویچ پانل پشم سنگ می گویند که در ین ساندویچ پانل ها یک نکته بسیار مهم و نقطه قوت مهم وجود دارد و آن هم این است که ضد حریق می باشند.

 

ساندویچ پانل پلی یورتان

به ساندویچ پانلی که پلی یورتان یا پلی اورتان عایق آن باشد،ساندویچ پانل پلی یرتان می گویند که این ساندویچ پانل ها ضد آب بوده و رطوبت و آب را به خود جذب نمی کنند.

 

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل پلی استایرن نوعی از ساندویچ پانل است که عایق آن پلی استایرن بوده که وزن بسیار سبک و قابلیت تغغیر ضخامت این محصول یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ساندویچ پانل است.

 

ساندویچ پانل گالوانیزه

ساندویچ پانل گالوانیزه نوعی از ساندویچ پانل  است که هر دو لایه محافظ آن از ورق گالوانیزه می باشد که این ورق مزایایی از جمله هزینه کم تر،دوام بیشتر،طول عمر بالا و محافظ بسیار مناسب در برابر صدمات محیطی از جمله خوردگی  دارد

 

ساندویچ پانل آلوزینک

ساندویچ پانل آلوزینک نوعی از ساندویچ پانل  است که هر دو لایه محافظ آن از ورق آلوزینک می باشد که این ورق ضد زنگ بوده و حتی در صورت خوردگی،خط و خش و خم و شکستگی نیز زنگ نمیزند.

 

ساندویچ پانل آلومینیوم

ساندویچ پانلی که از دو رویه محافظ ورق آلومینیوم استفاده کند را ساندویچ پانل آلومینیوم می گویند که در این ساندویچ پانل به دلیل قابل انعطاف بودن آلومینیوم،منعکس کنندگی نور و...می توان  در موارد لازم از آن استفاده کرد.

 

ساندویچ پانل پشم شیشه

ساندویچ  پانل پشم شیشه ساندویچ پانلی است که آن برای مصارفی که لازم است در آن عایق حرارتی مورد اطمینانی داشته باشیم استفاده می شود زیرا پشم شیشه(Glass Wool) نوعی عایق حرارتی در ساندویچ پانل است.

 

ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل هایی که در ساخت سردخانه ها از آن ها استفاده می شود را ساندویچ پانل سردخانه ای می گویند که در این ساندویچ پانل ها از نوعی پوشش و هسته ساندویچ پانل و نصب استفاده می شود که درصد ورود و خروج دما به 0 برسد.

 

ساندویچ پانل XPS

ساندویچ پانل XPS همان ساندویچ پانل EPS می باشد که عایق یونولیت آن به صورت فشرده تر با فضاهای خالی کمتر  در نظر گرفته می شود که به دلیل فشردگی این عایق ساندویچ پانلی با ضخامت کمتر می توان داشت.

 

 

جستجو

مطالب مهم

 • ساندویچ پانل چیست؟ +

  ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساخته در اختیار مشتری قرار می گیرد و در ادامه مطلب
 • انواع ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل با توجه به اقلیم و کاربری های متفاوت در انواع مختلفی از جمله ساندویچ پانل دیواری،ساندویج پانل سقفی،ساندویچ ادامه مطلب
 • فواید ساندویچ پانل +

  قابل شستشو که به همین دلیل موالرد بهداشت را می توان در این ساندویچ پانل ها راحت اعمال کرد قابلیت ادامه مطلب
 • کاربرد ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل کاربردهای مختلفی دارد،در صنایع بیشتری کاربرد را دارد بخاطر داشتن مزایای بسیاری که دارد می توان آن را ادامه مطلب
 • قیمت ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف با توجه به متراژ،نوع لایه میانی و لایه های پشت و جلو که به ادامه مطلب
 • ساندویج پانل شرکت ماموت +

  شرکت ماموت با داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و داشتن بزرگترین کارخانه ساخت کانکس و سازه های پیش ساخته،گزینه ای بسیار ادامه مطلب
 • کانکس با ساندویچ پانل +

  اتاق هایی در کنار هم که قابل حمل هستند را کانکس می گویند. کانکس ها مناسب انواع اقلیم و برای ادامه مطلب
 • 1