ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه

ساندویچ پانل سردخانه چیست؟

ساندویچ پانلی است که برای ساخت سردخانه ها استفاده می شود، این ساندویچ پانل در انواع ساندویچ پانل ماموت قرار دارد و یکی از انواع ساندویچ پانل ماموت است،ساندویچ پانل سردخانه ساندویچ پانلی است که عایق آن در برابر حرارت بسیار مقاوم است به طوری که این ساندویچ پانل در هزینه های مصرفی بابت انرژی تا حد بسیار زیادی پس از طولانی مدت صرفه جویی می کند.

ساندویچ پانل سردخانه یا ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت ساندویچ پانلی است که در دمای بالا به هیچ وجه آسیب پذیر نمی باشد و می تواند هوای گرم بیرون را گرفته و به هوای سرد درون ساندویچ پانل تبدیل کند که این کار توسط یک موتور است که در ساخت سردخانه ها از آن استفاده می شود.

وظیفه ساندویچ پانل سردخانه محافظت و نگهداری مواد غذایی و ... در دمای پایین است به طوری که تازگی و سلامت مواد داخل سردخانه حفظ شود.

استفاده از ساندویچ پانل پلی یورتان ایده آل تزین راه برای ساخت ساندویچ پانل سردخانه ای است که مناسب سردخانه ها هستند،این ساندویچ پانل ها به صورت اورلپ روی هم قرار می گیرند و به صورت نر و مادگی به هم چفت می شوند و  به همین دلیل این هم پوشانی باعث می شود که انرژی در سردخانه حفظ شود و به هدر نرود.

پلی یورتان ماده ایست سفت و شکننده که به تنهایی استفاده کردن آن تا حدی غیر ممکن است اما وقتی داخل ساندویچ پانل پیچیده می شود می توان از این عایق شکننده استفاده کرد.

سردخانه های دارای ساندویچ پانل سردخانه به صورت ساندویچ پانل دیواری و سقفی هستند که هر دو سقف و دیوار توسط این ساندویچ پانل پوشش داده می شوند و به صورت کاملا کاربردی به هم چفت می شوند.

مزایای این ساندویچ پانل مقاومت در برابر انتقال رطوبت ، مقاوم در برابر حرارت ، مقاوم در برابر صوت می باشد.

جستجو

مطالب مهم

 • ساندویچ پانل چیست؟ +

  ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساخته در اختیار مشتری قرار می گیرد و در ادامه مطلب
 • انواع ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل با توجه به اقلیم و کاربری های متفاوت در انواع مختلفی از جمله ساندویچ پانل دیواری،ساندویج پانل سقفی،ساندویچ ادامه مطلب
 • فواید ساندویچ پانل +

  قابل شستشو که به همین دلیل موالرد بهداشت را می توان در این ساندویچ پانل ها راحت اعمال کرد قابلیت ادامه مطلب
 • کاربرد ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل کاربردهای مختلفی دارد،در صنایع بیشتری کاربرد را دارد بخاطر داشتن مزایای بسیاری که دارد می توان آن را ادامه مطلب
 • قیمت ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف با توجه به متراژ،نوع لایه میانی و لایه های پشت و جلو که به ادامه مطلب
 • ساندویج پانل شرکت ماموت +

  شرکت ماموت با داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و داشتن بزرگترین کارخانه ساخت کانکس و سازه های پیش ساخته،گزینه ای بسیار ادامه مطلب
 • کانکس با ساندویچ پانل +

  اتاق هایی در کنار هم که قابل حمل هستند را کانکس می گویند. کانکس ها مناسب انواع اقلیم و برای ادامه مطلب
 • 1