ساندویچ پانل دکوراتیو

ساندویچ پانل دکوراتیو

ساندویچ پانل دکوراتیو ،ساندویچ پانلی است که بیشتر برای زیباسازی استفاده می شود به طوری که برای پوشش داخل و خارج ساختمان می توان از این ساندویچ پانل بهره برد.

ساندویچ پانل دکوراتیو برای پارتیشن بندی  ها،سقف کاذب و پوشش دیوارها داخلی و خارجی کانکس ها،دیوار سرویس های بهداشتی و...استفاده می شود و بیشتر جنبه زیباسازی دارد.

این پانل ماموت را می توان در طرح و رنگ های متنوع به طور مثال در طرح آجری ، سنگ ، چوب و ...تهیه کرد.

جالب است بدانید که ساندویچ پانل چوبی دکوراتیو نیز حتی یکی از ساندویچ پانل های مقاوم در برابر رطوبت است که در مقابل آب و رطوبت ثبات رنگ زیادی از خود نشان می دهد.

در مجموع ساندویچ پانل دکوراتیو بسیار مقاوم در برابر فشار  و ضربه است که این امر باعث شده تا برای ساخت سقف های کاذب ساندویچ پانل دکوراتیو یکی از بهترین ها باشد.

زیرا در ساخت سقف های کاذب بسیار مهم است که در صورت خطرات احتمالی خرابی زیر سقف کاذب تا جای ممکن از آسیب ها جلوگیری شود.

این ساندویچ پانل ها در برابر خوردگی و پوسیدگی و زنگ ضدگی بسیار مقاوم هستند به طوری که این مساله باعث به حداقل رساندن هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

همچنین به دلیل عدم پوسیدگی این ساندویچ پانل ها از طول عمر بیشتری برخوردارند و از نظر بهداشتی بسیار عالی هستند به طوری که نیاز نیست نگران تجمع میکروب ها باشید.

با استفاده از ساندویچ پنل می توانید به صرفه جویی در میزان استفاده از فضا برسید زیرا ساندویچ پانل ماموت ها بسیار نازک بوده و از فضای کمتری استفاده می کنند.

ساندویچ پانل عایق صوت ، حرارت و رطوبت است،بسیار سبک که به همین دلیل ساخت و ساز را سرعت بخشیده و می توان نصب و ساخت و تولید را با سرعت بیشتری انجام داد.

جستجو

مطالب مهم

 • ساندویچ پانل چیست؟ +

  ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساخته در اختیار مشتری قرار می گیرد و در ادامه مطلب
 • انواع ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل با توجه به اقلیم و کاربری های متفاوت در انواع مختلفی از جمله ساندویچ پانل دیواری،ساندویج پانل سقفی،ساندویچ ادامه مطلب
 • فواید ساندویچ پانل +

  قابل شستشو که به همین دلیل موالرد بهداشت را می توان در این ساندویچ پانل ها راحت اعمال کرد قابلیت ادامه مطلب
 • کاربرد ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل کاربردهای مختلفی دارد،در صنایع بیشتری کاربرد را دارد بخاطر داشتن مزایای بسیاری که دارد می توان آن را ادامه مطلب
 • قیمت ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف با توجه به متراژ،نوع لایه میانی و لایه های پشت و جلو که به ادامه مطلب
 • ساندویج پانل شرکت ماموت +

  شرکت ماموت با داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و داشتن بزرگترین کارخانه ساخت کانکس و سازه های پیش ساخته،گزینه ای بسیار ادامه مطلب
 • کانکس با ساندویچ پانل +

  اتاق هایی در کنار هم که قابل حمل هستند را کانکس می گویند. کانکس ها مناسب انواع اقلیم و برای ادامه مطلب
 • 1