ساندویچ پانل ماموت چیست ؟

ساندویچ پانل ماموت چیست ؟

همانطور که در پست قبل در مورد ساندویچ پانل برایتان توضیح دادیم و انواع اصلی آن را ذکر کردیم، در این پست می خواهیم به شرکت های تولید کننده ساندویچ پنل بپردازیم.

به طور مثال شرکت مهدی پانل ، شرکت ایرانیان پانل ، شرکت کبیر پانل ، شرکت زمرد پانل ، زیمنس پانل و... اشاره کرد که همه شرکت های فوق در تولیدات مصالح ساختمانی پیش ساخته کشور دستی دارند.

اما در این بین شرکت ماموت نیز یکی از شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل است که می توان بدون اغراق گفت که یکی از بهترین شرکت هاست.

ساندویچ پانل ماموت چیست؟

ساندویچ پانل ماموت سازه و یا مصالح ساختمانی است پیش ساخته که می توان آن را در انواع مختلف به صورت سفارشی ( با طرح و رنگ دلخواه و هماهنگ با هر سلیقه ای ) تولید کرد.

ساندویچ پانل ماموت چیست ؟ پاسخی در حد چند پست دارد  تا بتوان دلیل خوب بودن ساندویچ پانل ماموت و توضیح چیستی ساندویچ پانل ماموت را در آن ها شرح داد اما ما در اینجا به صوت خلاصه دلیل این امر و پاسخ سوال ساندویچ پانل چیست ؟ را به شما خواهیم داد.

شرکت ماموت از سال 1370 شروع به کار کرد و رسما وارد صنعت حمل و نقل شد و کار خود را با واردات و مونتاژ کامیون های اسکانیا شروع کرد تا اینکه رفته رفته این شرکت با بدست آوردن موفقیت های روز افزون به قدرت فراوانی در صنعت حمل و نقل در اسکانیا رسید.

 

پس از مدت کوتاهی شرکت ماموت ساندویچ پانل ماموت را معرفی کرده و تولید این ساندو.یچ پانل ها را شروع کرد که در این مدت توانست به افتخارات فراوانی در این حیطه دست پیدا کند و از معتبرترین شرکت های تولید ساندویچ پانل شود.

جستجو

مطالب مهم

 • ساندویچ پانل چیست؟ +

  ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی است که به صورت پیش ساخته در اختیار مشتری قرار می گیرد و در ادامه مطلب
 • انواع ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل با توجه به اقلیم و کاربری های متفاوت در انواع مختلفی از جمله ساندویچ پانل دیواری،ساندویج پانل سقفی،ساندویچ ادامه مطلب
 • فواید ساندویچ پانل +

  قابل شستشو که به همین دلیل موالرد بهداشت را می توان در این ساندویچ پانل ها راحت اعمال کرد قابلیت ادامه مطلب
 • کاربرد ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل کاربردهای مختلفی دارد،در صنایع بیشتری کاربرد را دارد بخاطر داشتن مزایای بسیاری که دارد می توان آن را ادامه مطلب
 • قیمت ساندویچ پانل +

  ساندویچ پانل ماموت در انواع مختلف با توجه به متراژ،نوع لایه میانی و لایه های پشت و جلو که به ادامه مطلب
 • ساندویج پانل شرکت ماموت +

  شرکت ماموت با داشتن جدیدترین تکنولوژی ها و داشتن بزرگترین کارخانه ساخت کانکس و سازه های پیش ساخته،گزینه ای بسیار ادامه مطلب
 • کانکس با ساندویچ پانل +

  اتاق هایی در کنار هم که قابل حمل هستند را کانکس می گویند. کانکس ها مناسب انواع اقلیم و برای ادامه مطلب
 • 1