بازرسی ساندویچ پانل

بازرسی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ماموت نوعی از سازه پیش ساخته است که به دلیل فواید بسیارش که در آخر به چند نمونه از آن اشاره می کنیم در انواع ساختمان های اداری،ساختمان های صنعتی،ساختمان های تجاری،سوله های صنعتی،گلخانه ها،پالایشگاه ها،نیروگاه ها،ورزشگاه ها،آزامایشگاه ها،بیمارستان ها و ویلاها و ... کاربرد پیدا کرده است.

ساندویچ پانل در زمان نصب باید به دقت نصب شده و آب بندی شود اما اگر به هر دلیل در نصب مشکلی بوجود آید و یا دقت کافی اعمال نشود که باعث شود آب بندی لازم انجام نشده و از قسمتی از ساندویچ پانل به طور مثال نشتی حرارت،نشتی مواد شیمیایی یا ... باشد،توسط بازرسی ساندویچ پانل می شود.

تمام مشکلات در نصب و آبندی و ...ساندویچ پانل که هنگام نصب رخ می دهد و یا مشکلاتی که در پانل تولید شده وجود دارد را می توان هنگام بازرسی ساندویچ پال بررسی،مشاهره و برطرف کرد.

به همین دلیل بازرسی ساندویچ پانل در رفع مشکل ساندویچ پانل از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در صورتی که به این مهم توجه لازم نشود ممکن است مشکلاتی پیش آمده و مشتری ها را ناراضی کنید.ما در شرکت ماموت به همین دلیل به این کار خیلی توجه می کنیم و از نیروهای مجرب و متخصص فراوانی برای عیب یابی(بازرسی ساندویچ پانل)استفاده می کنیم.

حال کمی از فواید ساندویچ پانل برایتان می گوییم تا در صورتی که اطلاعی در مورد فواید و در کل موجودیت ساندویچ پانل ندارید،اطلاعات مورد نظرتان را بدست آورید:

ساندویچ پانل ماموت عایق صوت،حرارات و رطوبت است

ساندویچ پانل ماموت عایق قوی سرما و گرماست که به همین دلیل در سردخانه ها و گرم خانه ها بسیار کاربرد دارد.

ساندویچ پانل دارای انواع مختلفی است که برخی از انواع آن به صورت نسوز و دیرسوز،برخی از آن به صورت اتاق تمیز و پشم سنگ هستند که در آن ها امکان نفوذ حشرات به صفر رسیده.

آلاینده های هوا اعم از گرد و غبار و بخار آب و ... همه و همه را می شود کنترل کرد.