ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل در تهران

ساندویچ پانل در تهران توسط شرکت های متفاوتی تولید و نصب می شود اما در بین تمامی تولید کنندگان،شرکت ماموت از قدمت بیشتری برخوردار است،به علاوه در این مدت شرکت ماموت با  بدست آوردن اعتماد و اطمینان مردم و با  استفاده از پشتیبانی بسیار قوی توانسته تا نام خود را در ذهن ها هک کند.

ساندویچ پانل ماموت،مصالح ساختمانی پیش ساخته ای است که در کارخانه به اندازه و ضخامت مورد نظر تهیه و تولید می شود و پس از ارسال و اعزام نیروی متخصص برای نصب،ساندویچ پانل نصب می شود.

پس از نصب کردن سازه های پیش ساخته خود آن ها را بازرسی کرده و سلامت آن ها را چک می کنیم. ساندویچ پانل در برابر،رانش زمین،زلزله،حرارت(آتش سوزی)،باد و باران،رطوبت و ...مقاوم است.

ساندویچ پانل ماموت را می توان در طرح ها و رنگ های متفاوت سفارش داد برای همین با تمام سلیقه ها سازگار است.

ساندویچ پانل ماموت عایق قوی صوت و حرارت و رطوبت است که به همین دلیل در مناطق مرطوب  و یا برای مصارفی مانند سردخانه و گرمخانه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است،شایان ذکر است که در مناطقی که روی گسل هستند و زلزله خیز نیز این سازه پیش ساخته بسیار مناسب است.

ساندویچ پانل در تهران که یکی از شهرهای بسیار پر جمعیت کشور است که جمعیت بسیاری از مردم ایران در آن قرار دارد را می توان از نمایندگی های ماموت در شهر تهران تهیه کرد.

در صورت سفارش ساندویچ پانل ارزان ماموت،با صلاح دید مشاورین ماموت شما از خدمات پس از فروش بهره مند میشوید ولی در صورتی که ساندویچ پانل را خود انتخاب کنید،مسئولیت هرگونه مشکل بر عهده مشتری می باشد.

ساندویچ پانل ماموت در تهران امروزه در بسیاری از شرکت ها به کار رفته است و می توان گفت 80% شرکت ها،اماکن تجاری و اداری و صنعتی در تهران از ساندویچ پانل بهره می برند که در دو نوع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی قابل عرضه و تولید می باشد.

ساندویچ پانل سقفی با توجه به گام های ذوزنقه ای که دارد بسیار محکم است حتی در صورت راه رفتن روی آن زیرا گام های اورلپ روی هم قرار می گیرند و باعث می شوند که همپوشانی از ورود آب و ...جلوگیری کند.