ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت

ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت

 

        

ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت نوعی از ساندویچ پانل است که میتوان از آن در ساخت انواع ساختمان های اداری ، ساختمان های تجاری ، ساختمان های مسکونی و صنعتی استفاده کرد که این ساختمان ها همه به صورت پیش ساخته توسط شرکت ماموت با توجه به سفارش مشتری در کارخانه تهیه می شوند و برای مشتری ارسال شده و در محل مورد نظر نصب و اجرا می شوند و یا در صورت کاملا آماده بودن آن به طور مثال کانکس مسکونی و ...

زیرا کانکس ها در کارخانه تولید می شوند و در صورتی که خیلی بزرگ نباشند به صورت کامل و نه به صورت دیوار و سقف که باید نصب شوند ارسال می شوند و فقط در محل قرار می گیرند.

ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت را می توان در اندازه های مختلف و در طرح و رنگ مورد نظر خود سفارش دهید.

ساندویچ پانل ماموت از سه لایه تشکیل شده است (ساندویچ پانل استاندارد ماموت، وگرنه مشتری می تواند ساندویچ پانل خود را به صورت دو لایه نیز سفارش دهد) که دو لایه در ساندویچ پانل حکم محافظ ساندویچ پانل ماموت را دارند و از هسته ساندویچ پانل که همان فوم پلی یورتان تزریقی است محافظت می کنند.

ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت به صورت دیر سوز عمل می کند به این صورت که این ساندویچ پانل دیرسوز در دمای بالای 1100 درجه تغییر شکل می دهد و فقط در این دما است که این ساندویچ پانل کم کم برای شعله های آتش قابل نفوذ می شود.

بیشترین و بهترین کار ساندویچ پانل پلی یورتان ماموت این است که این ساندویچ پانل شعله های آتش را در جایی که ایجاد شده اند محفوظ و مبحوس نگاه می دارد و اجازه پخش شعله ها را نمی دهد، به همین دلیل شعله ها پراکنده نشده و می توان به سرعت آن ها را مهار کرد.

برای اطلاع از قیمت ساندویچ پانل می توانید به لینک تماس با ما مراجعه کرده و یا در صورت هرگونه سوال و یا نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید.