ساندویچ پانل دکوراتیو

ساندویچ پانل دکوراتیو

ساندویچ پانل دکوراتیو ،ساندویچ پانلی است که بیشتر برای زیباسازی استفاده می شود به طوری که برای پوشش داخل و خارج ساختمان می توان از این ساندویچ پانل بهره برد.

ساندویچ پانل دکوراتیو برای پارتیشن بندی  ها،سقف کاذب و پوشش دیوارها داخلی و خارجی کانکس ها،دیوار سرویس های بهداشتی و...استفاده می شود و بیشتر جنبه زیباسازی دارد.

این پانل ماموت را می توان در طرح و رنگ های متنوع به طور مثال در طرح آجری ، سنگ ، چوب و ...تهیه کرد.

جالب است بدانید که ساندویچ پانل چوبی دکوراتیو نیز حتی یکی از ساندویچ پانل های مقاوم در برابر رطوبت است که در مقابل آب و رطوبت ثبات رنگ زیادی از خود نشان می دهد.

در مجموع ساندویچ پانل دکوراتیو بسیار مقاوم در برابر فشار  و ضربه است که این امر باعث شده تا برای ساخت سقف های کاذب ساندویچ پانل دکوراتیو یکی از بهترین ها باشد.

زیرا در ساخت سقف های کاذب بسیار مهم است که در صورت خطرات احتمالی خرابی زیر سقف کاذب تا جای ممکن از آسیب ها جلوگیری شود.

این ساندویچ پانل ها در برابر خوردگی و پوسیدگی و زنگ ضدگی بسیار مقاوم هستند به طوری که این مساله باعث به حداقل رساندن هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

همچنین به دلیل عدم پوسیدگی این ساندویچ پانل ها از طول عمر بیشتری برخوردارند و از نظر بهداشتی بسیار عالی هستند به طوری که نیاز نیست نگران تجمع میکروب ها باشید.

با استفاده از ساندویچ پنل می توانید به صرفه جویی در میزان استفاده از فضا برسید زیرا ساندویچ پانل ماموت ها بسیار نازک بوده و از فضای کمتری استفاده می کنند.

ساندویچ پانل عایق صوت ، حرارت و رطوبت است،بسیار سبک که به همین دلیل ساخت و ساز را سرعت بخشیده و می توان نصب و ساخت و تولید را با سرعت بیشتری انجام داد.