ساندویچ پانل ماموت چیست ؟

ساندویچ پانل ماموت چیست ؟

همانطور که در پست قبل در مورد ساندویچ پانل برایتان توضیح دادیم و انواع اصلی آن را ذکر کردیم، در این پست می خواهیم به شرکت های تولید کننده ساندویچ پنل بپردازیم.

به طور مثال شرکت مهدی پانل ، شرکت ایرانیان پانل ، شرکت کبیر پانل ، شرکت زمرد پانل ، زیمنس پانل و... اشاره کرد که همه شرکت های فوق در تولیدات مصالح ساختمانی پیش ساخته کشور دستی دارند.

اما در این بین شرکت ماموت نیز یکی از شرکت های تولید کننده ساندویچ پانل است که می توان بدون اغراق گفت که یکی از بهترین شرکت هاست.

ساندویچ پانل ماموت چیست؟

ساندویچ پانل ماموت سازه و یا مصالح ساختمانی است پیش ساخته که می توان آن را در انواع مختلف به صورت سفارشی ( با طرح و رنگ دلخواه و هماهنگ با هر سلیقه ای ) تولید کرد.

ساندویچ پانل ماموت چیست ؟ پاسخی در حد چند پست دارد  تا بتوان دلیل خوب بودن ساندویچ پانل ماموت و توضیح چیستی ساندویچ پانل ماموت را در آن ها شرح داد اما ما در اینجا به صوت خلاصه دلیل این امر و پاسخ سوال ساندویچ پانل چیست ؟ را به شما خواهیم داد.

شرکت ماموت از سال 1370 شروع به کار کرد و رسما وارد صنعت حمل و نقل شد و کار خود را با واردات و مونتاژ کامیون های اسکانیا شروع کرد تا اینکه رفته رفته این شرکت با بدست آوردن موفقیت های روز افزون به قدرت فراوانی در صنعت حمل و نقل در اسکانیا رسید.

 

پس از مدت کوتاهی شرکت ماموت ساندویچ پانل ماموت را معرفی کرده و تولید این ساندو.یچ پانل ها را شروع کرد که در این مدت توانست به افتخارات فراوانی در این حیطه دست پیدا کند و از معتبرترین شرکت های تولید ساندویچ پانل شود.