شرکت ماموت پانل

شرکت ماموت پانل

شرکت ماموت پانل از تاریخ 1371 شروع به کار کرده است،این شرکت یکی از بهترین برندها در ساخت و تولید ساندویچ پانل است که می توان آن را از تولیدکنندگان ساندویچ پانل دانست زیرا شرکت ماموت با سابقه درخشان 25 ساله توانسته است که تا به امروز مشتریان زیادی را جذب کند.

شرکت ماموت پانل در ساخت انواع ساندویچ پانل ماموت فعالیت می کند و تا به امروز توانسته است تا با جلب رضایت مشتریان و  خدمات پس از فروشی که به مشتریان ارائه می دهد مشتریان خود را حفظ و هر روز بیشتر کند.

شرکت ماموت پانل هنوز نیز به اسم شرکت ماموت اسکانیا معروف است و بساری از افراد نمی دانند که این شرکت ساندویچ پانل تولید می کند.

نه تنها این شرکت در عرصه حمل و نقل حرف های زیادی برای گفتن دارد ، بلکه شرکت ماموت پانل می تواند در عرصه های جهانی نیز قد بر افراشته و خود نمایی کند زیرا این شرکت تا به امروز توانسته به افتخارارت جهانی زیادی دست پیدا کند و در خاورمیانه یکی از برترین شرکت های ساخت ساندویچ پانل و کامیون و ...باشد که قادر است تا محصولات خود را با برترین کیفیت به دست مشتریان در اقصی نقاط جهان برساند.

ساندویچ پانل ماموت را می توان در انواع ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل گالوانیزه و ساندویچ پانل آلوزینک ، ساندویچ پانل آلومینیوم و ساندویچ پانل طرح چوب ، ساندویچ پانل شفاف و ساندویچ پانل پلی استایرن ،ساندویچ پانل پلی یورتان و ساندویچ پانل پشم سنگ ، ساندویچ پانل پشم شیشه و ساندویچ پانل XPS تقسیم کرد.

 

همچنین از نظر کاربرد شرکت ماموت پانل ساندویچ پانل سردخانه ای و ساندویچ پانل اتاق تمیز نیز ارائه می دهد که یکی از بهترین مصالح ساختمانی برای ساخت سردخانه ها و اتاق تمیز که در آن میزان ورود آلاینده های معلق در هوا مهم است ، می باشد.