کانکس با ساندویچ پانل

 

 

 

اتاق هایی در کنار هم که قابل حمل هستند را کانکس می گویند.

کانکس ها مناسب انواع اقلیم و برای انواع کابری ها در نظر گرفته می شود. در زمانی که امکان ساخت بنای ثابت نباشد  کانکس متحرک استفاده می کنند و با تهیه این کانکس ها به فواید بسیاری که در ساندویچ پانل هست می رسند.

در ساخت کانکس های پیش  ساخته از ساندویچ پانل استفاده میکنند که ساخت کانکس با تکنولوژِ ساندویچ پانل فوایدی از جمله عایق بسیار مناسب صوت،رطوبت،گرما و سرما،ضد حریق،ضد زنگ،دوام بالای این سازه،مقاوم و در عین حال بسیار سبک و نازک دارد.

کانکس های پیش ساخته بسیار مناسب هستند به عنوان :کانکس اداری،کانکس خوابگاهی،کانکس نگهبانی،کانکس سرویس بهداشتی،کانکس ویلایی،کانکس بازیافت زباله،کانکس دو طبقه،کانکس پیش ساخته برای انواع دیگر استفاده ها و در انواع از نظر اتاق :کانکس 2 اتاقه،کانکس 3 اتاقه،کانکس با آبدارخانه،کیوسک نگهبانی و...

 

کاربرد کانکس های پیش ساخته با ساندویج پانل :

کاربرد مسکونی

کاربرد نگهبانی

کاربرد فروشگاهی

کاربری اداری

سرویس بهداشتی

کاربری درمانی و....

 

 

و در کل کانکس ها می توانند به صورت ثابت و متحرک تهیه شوند و در کانکس با ساندویچ پانل،ساندویچ پانل ها یا دیوار ها و سقف کانکس ها از دو لایه محافظ(ورق آلوزینک،ورق آلومینیوم،ورق گالوانیزه) و یک لایه میانی یا هسته در نوع پلی یورتان،پلی استایرن و ...تشکیل می شوند. که شما می توانید کانکس ساندویچ پانل  را سفارش دهید.